Osoby, które doznały za granicą wypadku lub nagłego, ciężkiego zachorowania, zwykle chcą jak najszybciej wrócić do Polski. Przemawiają za tym takie czynniki, jak chęć bycia bliżej rodziny i miejsca zamieszkania, lepsza jakość leczenia, czy też niższe jego koszty - lub zupełny ich brak. Zdarzają się również transporty w drugą stronę; chorzy na stałe przebywający w Polsce, mogą udawać się do innych państw. Korzystają tam z bardzo specjalistycznych metod leczenia, na przykład terapii eksperymentalnych, bądź konsultacji z wybitnymi ekspertami. Niezależnie od celu, dąży się do realizowania takich transportów karetką, aby uniknąć niezwykle kosztownego wynajęcia samolotu medycznego. Niemniej, przewóz chorego drogą lądową również nie należy do łatwych zadań; opanowaliśmy je jednak do perfekcji!

Zadzwoń do nas

Dlaczego warto wybrać StrażBulans?

Liczby przemawiają na naszą korzyść:

> 20

lat doświadczenia

> 1623

zadowolonych klientów

> 97%

pozytywnych opinii w Google

Prywatny transport medyczny Wielkopolska

Kiedy potrzebny jest międzynarodowy transport medyczny?

Międzynarodowy transport medyczny rodzi wraz z sobą o wiele więcej problemów, niż przewóz krajowy. Do najpoważniejszych należy znaczna długość trasy, mogąca istotnie wpływać na komfort podróży, czy też procedury prawne i lecznicze, które często odbiegają od standardów przyjętych w naszym kraju. Wszystkie trudności bierzemy jednak na siebie! Kompleksowo organizujemy przewóz, działając przy tym w modelu "z łóżka do łóżka" - niezależnie od kraju docelowego. Większość transportów medycznych, odbywa się w ramach państw Unii Europejskiej. Jednak w razie zaistnienia takiej potrzeby, jesteśmy gotowi na przewozy do dowolnego miejsca na świecie. Niezależnie od lokalizacji dopilnujemy, by wszystko przebiegało jak najsprawniej.

Dowiedz się więcej

Doświadczenie
Działamy od 2002 roku!
Dostępność
24h na dobę, 7 dni w tygodniu
Wyposażenie
Profesjonalny i nowoczesny sprzęt
Personel
Wysoko wykwalifikowana kadra

Bezpieczeństwo pacjenta to nasz priorytet!

Przy świadczeniu naszych usług, na pierwszym miejscu zawsze stawiamy stan zdrowotny pacjenta, a zaraz za nim; jego komfort. W tym celu, stale podnosimy jakość naszych pojazdów; przede wszystkim pod kątem wyposażenia medycznego. Dbamy również o wysoki poziom naszej kadry, zatrudniając wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, obecnych przy każdym transporcie. Dokładną specyfikę pojazdu oraz liczbę członków personelu, dopasowujemy indywidualnie, w zależności od potrzeb chorego. Proponujemy karetki transportowe, w których poza kierowcą, zawsze obecny jest sanitariusz, oraz karetki z wyposażeniem podstawowym, z personelem medycznym w postaci ratownika bądź pielęgniarki, Najbardziej wymagające przewozy realizujemy ambulansami specjalistycznymi, z ratownikiem oraz lekarzem na pokładzie. Dzięki zróżnicowaniu oferty, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu atrakcyjne stawki.


Specjalistyczny sprzęt
Nowoczesne karetki
Wykwalifikowani specjaliści