Podróżowanie dla osób niepełnosprawnych stanowi spore wyzwanie. Aby pokonać nawet najmniejszą odległość, muszą być zapewnione właściwe warunki. My wychodzimy tym potrzebom naprzeciw! Jeśli nie dysponujesz odpowiednim sprzętem i nie masz możliwości swobodnego przemieszczania się, zwróć się do nas!

Zadzwoń do nas

Dlaczego warto wybrać StrażBulans?

Liczby przemawiają na naszą korzyść:

> 20

lat doświadczenia

> 1623

zadowolonych klientów

> 97%

pozytywnych opinii w Google

Transport osób niepełnosprawnych - to nasza specjalność

Prawodawstwo unijne nakazuje podmiotom zajmującym się publicznym transportem znoszenie barier i umożliwienie podróżowania osobom nie w pełni sprawnym. Faktycznie w naszym kraju wiele się w tej materii zmieniło, jednak taka forma transportu nadal pozostaje niezwykle uciążliwa. Oprócz technicznych przeszkód, problem stanowi fachowa pomoc osób trzecich. My to wszystko zapewniamy. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, masz gwarancję, że podróż Twoja lub Twoich bliskich będzie komfortowa, bezpieczna i upłynie w miłej atmosferze.

Dowiedz się więcej

Doświadczenie
Działamy od 2002 roku!
Dostępność
24h na dobę, 7 dni w tygodniu
Wyposażenie
Profesjonalny i nowoczesny sprzęt
Personel
Wysoko wykwalifikowana kadra

Jesteśmy fachowcami w dziedzinie transportu

Jesteśmy prywatnym przewoźnikiem medycznym z bogatym doświadczeniem. Swoje usługi świadczymy nieprzerwanie od 2002 r. Działamy na terenie całego kraju. Naszą flotę stanowią nowoczesne pojazdy przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiadamy karetki transportowe, karetki z wyposażeniem podstawowym, a także z wyposażeniem specjalistycznym. StrażBulans, tworzymy my - wysoko wykwalifikowani pod kątem medycznym specjaliści. Wśród nas znajdziesz: lekarzy, pielęgniarki, sanitariuszy oraz kierowców-ratowników. Jesteśmy świetnie przygotowani do świadczenia usług transportowych. Sprawdź sam!

Zadzwoń!

StrażBulans - gwarancja satysfakcji

Nowoczesny sprzęt oraz fachowy personel to jednak nie wszystkie nasze atuty. Doskonale rozumiemy, że każda podróż dla osoby niepełnosprawnej najczęściej wiąże się ze stresem. My robimy wszystko, aby go zniwelować. Jesteśmy empatyczni, uśmiechnięci i zawsze chętni do pomocy. Zależy nam, aby nasi pasażerowie czuli się dobrze i komfortowo.


Specjalistyczny sprzęt
Nowoczesne karetki
Wykwalifikowani specjaliściRozumiemy, że różne mogą być powody podróży - ich cele i okoliczności. Jesteśmy zatem stale dyspozycyjni. Nasz numer jest dla Ciebie dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jesteśmy elastyczni. W miarę możliwości chętnie spełnimy wszystkie Twoje prośby. Jeżeli masz pytanie, skontaktuj się z nami. Z największą przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

StrażBulans to synonim bezpieczeństwa, punktualności, profesjonalizmu oraz komfortu. Jeśli te aspekty są dla Ciebie ważne, skorzystaj z naszej usługi transportu osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony.