Prywatna karetka, również na NFZ – sprawdź naszą ofertę na wynajem ambulansu (karetki). Transport karetką odbywa się z ratownikiem medycznym. Prywatny transport medyczny pod okiem ratownika medycznego w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie w tego typu przewozach osób. Nasza flota to dobrze wyposażone karetki, które gwarantują najwyższy komfort transportu osób chorych lub niepełnosprawnych.

Wynajem karetki z ratownikiem

Dysponujemy nowoczesną flotą ambulansów, z których każdy wyposażony jest w niezbędny do transportu pacjentów sprzęt. Dzięki temu przewóz chorych odbywa się w komfortowych, a co najważniejsze bezpiecznych warunkach bez względu na stan zdrowia. Taki prywatny ambulans to rozwiązanie dedykowane głównie osobom niepełnosprawnym oraz tym, którzy z powodu poważnych problemów z poruszaniem nie są w stanie dostać się do placówki medycznej bądź w inne miejsce. Wynajem karetki z ratownikiem daje poczucie bezpieczeństwa nie tylko transportowanemu pacjentowi, ale także jego najbliższym, którzy nie muszą martwić się o to, w jaki sposób przetransportować go w odpowiednich warunkach. Każda jedna prywatna karetka, jaką posiadamy w swojej flocie jest wyposażona w profesjonalny sprzęt medyczny. Z naszych usług przewozu karetką z ratownikiem oraz kierowcą mogą skorzystać zarówno pacjenci szpitalni w ramach ubezpieczenia NFZ jak i osoby fizyczne oraz instytucje i firmy, które chcą wynająć ją prywatnie.

Prywatna karetka w ramach ubezpieczenia NFZ

Współpracujemy z doświadczonymi i profesjonalnymi zespołami ratowników medycznych, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz umiejętności. Są oni w stanie poradzić sobie doskonale w najtrudniejszej nawet sytuacji, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo naszym pacjentom. Dzięki profesjonalnej opiece mogą oni czuć się komfortowe zarówno podczas transportu:

  • z domu do gabinetu lekarskiego na badania diagnostyczne oraz w drodze powrotnej,
  • transport do szpitala oraz z niego po zakończonym leczeniu,
  • dojazd do sanatorium oraz do domu po zakończonym turnusie,
  • do przychodni na szczepienie oraz z powrotem pod adres zamieszkania,
  • w inne miejsce związane z leczeniem bądź rehabilitacją pacjenta.