Oferujemy Państwu profesjonalny prywatny transport medyczny. Realizujemy także przewozy pacjentów finansowane w ramach ubezpieczenia NFZ. Nasze usługi są niezwykle pomocne w wielu sytuacjach, szczególnie tych nieprzewidzianych. Oferujemy bezpieczny i komfortowy transport na terenie całego kraju, a także jesteśmy w stanie przetransportować pacjenta w wybrane miejsce poza jego granicami. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także komercyjny transport medyczny zarówno osób fizycznych, jak i firm i instytucji.

Transport medyczny, transport chorych oraz osób niepełnosprawnych.

  • Transport do szpitala i ze szpitala
  • Transport do przychodni i z przychodni
  • Transport do sanatorium i z sanatorium
  • Transport na szczepienie
  • Transport w Polsce i za granicami kraju

Oferujemy zarówno transport prywatny jak i finansowany przez NFZ.

Zadzwoń do nas

Transport pacjenta do domu po zakończeniu leczenia

Prywatny transport medyczny

W ramach realizowanego przez nas transportu medycznego pacjentów oferujemy kompleksowy przewóz ze szpitala po zakończonym leczeniu. Dzięki temu, że nasze karetki wyposażone są w niezbędny sprzęt, taki jak krzesełko transportowe czy nosze z możliwością regulacji możemy pacjenta przenieść bezpośrednio z łóżka szpitalnego do ambulansu. Dzięki temu zarówno osoba, która właśnie zakończyła leczenie oraz jej najbliżsi nie muszą martwić się o to, w jaki sposób bezpiecznie go przetransportować do domu. Zawsze dobieramy karetkę dopasowaną do aktualnego stanu pacjenta oraz sytuacji, w jakiej się znalazł. Dokładamy wszelkich starań, aby bezpiecznie i wygodnie dotarł pod wskazany adres. Już na miejscu transportujemy chorego aż do domu czy mieszkania, a także jeśli zajdzie taka potrzeba do łóżka. Dzięki temu pacjenci korzystający z naszych usług mogą czuć się w pełni zaopiekowani.

Profesjonalny transport medyczny, jaki oferujemy jest możliwy dzięki odpowiednio wyposażonym ambulansom. Wewnątrz nich znajdują się m.in. krzesełka transportowe, przeznaczone do przewozu osób w pozycji siedzącej, a także nosze z możliwością regulacji, które wykorzystujemy w przypadku pacjentów, którzy muszą leżeć. Krzesełko jest niezwykle pomocne także wtedy, gdy zachodzi potrzeba przetransportowania pacjenta z wnętrza karetki do placówki medycznej czy do domu. Nasze ambulansy wyposażone są również w klimatyzację, instalację tlenową, niezbędną aparaturę medyczną oraz fotel dla osoby towarzyszącej. Wszystko to ma ogromny wpływ nie tylko na zdrowie pacjenta, ale również na jego ogólne samopoczucie.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto wybrać StrażBulans?

Liczby przemawiają na naszą korzyść:

4

nowoczesne karetki

12

wykwalifikowanych specjalistów

20

lat doświadczenia

Transport chorego do szpitala

Transport chorego do szpitala

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także transport do szpitala. Takie wizyty są związane najczęściej z kontynuowaniem procesu leczenia. Wybór prywatnej karetki sprawia, że pacjent niepełnosprawny bądź mający inne poważne problemy ze zdrowiem lub poruszaniem się może do niego dotrzeć w pełni bezpiecznie oraz komfortowo. Nasz profesjonalny transport medyczny realizujemy w pełni wyposażonymi i wygodnymi ambulansami, w których nad bezpieczeństwem naszych pacjentów czuwa wykwalifikowany personel ratowników medycznych.

Zlecając nam transport osób niepełnosprawnych lub chorych, którzy mają poważne problemy z samodzielnym poruszaniem się można w pełni nam zaufać. Dbamy nie tylko o to, aby bezpiecznie dotarł do wskazanej placówki medycznej, ale czekamy także aż przejdzie badania, odbędzie wizytę lekarską itd. Jeśli jest to konieczne to możemy pomóc także w wypełnieniu różnego rodzaju formalności medycznych.

Wynajem ambulansu – cena

Na cenę wynajmu prywatnego ambulansu do transportu pacjenta wpływa bardzo wiele czynników. Koszt transportu medycznego zależy w głównej mierze od stanu pacjenta, rodzaj świadczonej usługi oraz liczbę przejechanych kilometrów. Na cenę wpływa także typ karetki, jaką realizujemy tego rodzaju transport. Przez zamówieniem przewozu medycznego bądź sanitarnego skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie kompleksową wycenę. Dzięki niej poznasz dokładne koszty, z jakimi wiąże się zamówienie prywatnej karetki.

Zapytaj o ofertę

Korzyści płynące z korzystania z prywatnego transportu sanitarnego oraz medycznego

Prywatny transport medyczny i sanitarny to sposób na to, aby bezpiecznie i w komfortowych warunkach dojechać do lekarza, szpitala czy innego miejsca związanego z ochroną zdrowia. Podczas takiego przewozu pacjent znajduje się pod opieką wykwalifikowanych ratowników medycznych, którzy czuwają nad jego stanem. Dodatkowo poziom bezpieczeństwa zwiększa profesjonalne wyposażenie takich ambulansów. Jest to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim w przypadku osób niepełnosprawnych oraz z różnego rodzaju dysfunkcjami ruchu, które nie mogą dostać się do placówki medycznej oraz z powrotem do domu w inny sposób. Personel zadba o bezpieczeństwo i komfort nie tylko podczas podróży karetką, ale również pomoże na miejscu. Jest to bardzo duże udogodnienie zarówno dla pacjentów, jak i ich najbliższych, którzy nie muszą martwić się o ich bezpieczeństwo.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji, które poszukują firmy świadczącej kompleksowych usług związanych z transportem medycznym oraz sanitarnym. Nowoczesna flota ambulansów wyposażonych w niezbędny sprzęt oraz wykwalifikowana kadra ratowników medycznych sprawia, że nasi pacjenci mogą czuć się w pełni bezpiecznie oraz komfortowo. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie i rzetelnie, dlatego możesz nam zaufać. W celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.