Odpowiedni transport medyczny dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta jest jednym z głównych elementów jak najlepszej opieki medycznej, którą oferujemy. Dbamy o to, żeby standardy wykonywanych usług były jak najwyższe tak, aby osoby chore czuły się komfortowo i bezpiecznie na każdym etapie podróży. Warto podkreślić, że świadczymy usługi zarówno prywatnie, jak i na NFZ. Sprawdź naszą ofertę transportu osób chorych i skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się wszelakimi formalnościami.

Zadzwoń do nas

Dlaczego warto wybrać StrażBulans?

Liczby przemawiają na naszą korzyść:

> 20

lat doświadczenia

> 1623

zadowolonych klientów

> 97%

pozytywnych opinii w Google

Profesjonalny transport chorych

Rozumiemy, jak ważne jest, żeby chory pacjent był pod stałą opieką medyczną nie tylko w szpitalu, ale także w drodze do niego. Droga ta niejednokrotnie jest długa i dla pacjenta może być trudna, jeśli odbywa się w złych warunkach. To właśnie dlatego oferujemy transport na terenie całej Polski. Nie jest ważne, czy chodzi o krótką trasę prowadzącą do konkretnej kliniki, czy w grę wchodzi dowiezienie pacjenta do szpitala oddalonego o kilkaset kilometrów.

Pacjenci, którzy są niepełnosprawni, a także ci, co mają problemy zdrowotne utrudniające funkcjonowanie, zainteresowani są podróżą w bezpiecznym ambulansie wyposażonym w profesjonalny, nowoczesny sprzęt. Dodatkowo potrzebna jest wyszkolona kadra medyczna umiejąca zaopiekować się chorą osobą. Obydwa czynniki są tym, co sprawia, iż nasza oferta jest tak atrakcyjna. Zależy nam na tym, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, na czele stawiając bezpieczeństwo i komfort podróży. Co więcej, nie musisz martwić się o to, że pacjent zostanie zostawiony sam sobie – zawsze czekamy aż do końca wizyty i koniecznych badań, dbając o to, żeby otrzymał konieczną opiekę medyczną.


Specjalistyczny sprzęt
Nowoczesne karetki
Wykwalifikowani specjaliści


Najlepsze warunki i kadra medyczna

Nasza firma na pierwszym miejscu stawia profesjonalizm oraz jakość. Indywidualnie dostosowujemy odpowiednią opcję transportu w zależności od tego, jakie są potrzeby chorego pacjenta. W naszej ofercie znaleźć można między innymi:

  • karetki z wyposażeniem podstawowym,
  • karetki z wyposażeniem specjalistycznym,
  • karetki transportowe.

Ponadto zapewniamy, że sprzęt w każdym ambulansie jest najlepszej jakości, a wykwalifikowana kadra medyczna to specjaliści, których zadaniem jest zrobić wszystko, co w ich mocy, żeby pacjent czuł się dobrze w tak stresującej sytuacji. Odpowiedni kontakt z przewożoną osobą jest ważny, żeby ta mogła się zrelaksować. Oczywiście wszystkie osoby biorące udział w transporcie mają ogromne doświadczenie zawodowe, co przyczynia się do ich etyki pracy i odbioru świadczonych usług przez zadowolonych pacjentów. W razie pytań zachęcamy do skontaktowania się z nami.