Miałeś wypadek i szukasz transportu medycznego, który szybko się Tobą zaopiekuje? Chciałbyś przetransportować kogoś bliskiego z innego szpitala na terenie kraju? Czy może potrzebujesz transportu medycznego na terenie europy lub poza nią?

StrażBulans oferuje Państwu swoje usługi transportu medycznego i sanitarnego. StrażBulans jest marką rodzinnej firmy Straż Grupa Serwisowa, stworzoną przez profesjonalistów, z myślą o bezpieczeństwie Twoim i Twoich bliskich. Prywatny transport medyczny Wielkopolska to odpowiedź na potrzeby rynku i problemy, które mogą dotknąć każdego z nas.

Zadzwoń do nas

Transport medyczny Wielkopolska

Transport medyczny Wielkopolska - zapewniamy komfort i bezpieczeństwo!

Działamy na terenie województwa Wielkopolskiego nieprzerwanie od 2002 roku - już ponad 20 lat dbamy o Państwa bezpieczeństwo.

Dokładamy wszelkich starań by nasz zespół dotarł po pacjenta punktualnie oraz by pacjent o wyznaczonym czasie dotarł w wyznaczone miejsce. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zrealizujemy każdy transport medyczny z każdego zakątka kraju czy świata. Pomożemy w tych momentach, kiedy wszystko się nagle z komplikuje.

Nasz zespół posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do wykonywania ratunkowych czynności medycznych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy i ratowników medycznych. Dysponujemy również specjalistycznym sprzętem ratowniczym oraz flotą ambulansów odpowiednich standardów. Z nami nawet wielogodzinna podróż będzie bezpieczna i komfortowa, z zachowaniem wszelkich wskazań lekarza prowadzącego, w razie takiej konieczności. Do każdego przypadku podchodzimy rzetelnie, odpowiedzialnie i z pełnym zaangażowaniem - jesteśmy w pełni świadomi tego, że właściwa pomoc medyczna może niejednokrotnie decydować o zdrowiu i życiu.

Dowiedz się więcej

Doświadczenie
Działamy od 2002 roku!
Dostępność
24h na dobę, 7 dni w tygodniu
Wyposażenie
Profesjonalny i nowoczesny sprzęt
Personel
Wysoko wykwalifikowana kadra

Zapewniamy ekspresową pomoc!

Prywatny transport medyczny Wielkopolska

Gwarantujemy bezpieczny przewóz osób chorych, potrzebujących pomocy i niepełnosprawnych (także o ograniczonych możliwościach ruchowych bądź chwilowo unieruchomionych z powodu kontuzji czy pooperacyjnie). Pacjent otrzymuje od nas również pomoc w dotarciu do ambulansu (np. na noszach) oraz z ambulansu do miejsca docelowego. Oferujemy również możliwość transportu pacjenta na jego własnym wózku inwalidzkim - dzięki specjalnym zabezpieczeniom osoba chora nie musi być przesadzana z fotela na fotel. Jeśli pacjent nie posiada własnego wózka inwalidzkiego może skorzystać ze sprzętu znajdującego się na wyposażeniu naszej karetki.

Transport medyczny ambulansem Wielkopolska zapewniają dziś nie tylko szpitale. StrażBulans to firma świadcząca swoje usługi transportu medycznego zarówno w Wielkopolsce jak i w całym kraju oraz poza jego granicami - medyczny transport międzynarodowy.

Każde zlecenie jest inne i każdy pacjent ma inne potrzeby - dlatego każdy transport medyczny wyceniamy indywidualnie - pod kątem potrzeb pacjenta oraz możliwości finansowych rodziny. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej - informacja nic Cię nie kosztuje.