Jeśli organizujesz imprezę masową z pewnością potrzebne Ci jest profesjonalne zaplecze medyczne i zespół szybkiego reagowania w przypadku, gdy uczestnicy wymagają pomocy, w tym transportu do szpitala. Jest to wyjątkowa sytuacja, która zbiera wiele osób, o różnym stanie zdrowia i różnych potrzebach. Może się zdarzyć wiele nieprzewidzianych sytuacji, a w jednym momencie pomocy może wymagać nawet kilku pacjentów na raz.

Zadzwoń do nas

Profesjonalna pomoc medyczna podczas wydarzeń masowych

Tylko poprzez zapewnienie opieki medycznej na najwyższym poziomie możesz mieć pewność, że każda osoba biorąca udział w wydarzeniu będzie bezpieczna i w pełni zadowolona. StrażBulans oferuje profesjonalne zabezpieczenie medyczne imprez masowych. Możesz spać spokojnie wiedząc, że komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników Twojego wydarzenia jest dla nas priorytetem. Zadzwoń i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc podczas organizacji bezpiecznego eventu.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto wybrać StrażBulans?

Liczby przemawiają na naszą korzyść:

4

nowoczesne karetki

12

wykwalifikowanych specjalistów

20

lat doświadczenia

Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry i nowoczesnej floty ambulansów

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem lekarzy i ratowników medycznych, którzy mają niezbędne wiedzę i doświadczenie niesienia pomocy podczas imprez masowych. Posiadamy również specjalistyczny sprzęt ratowniczy oraz doskonałą flotę ambulansów. Podczas imprezy masowej jesteśmy do dyspozycji zarówno dla osób, które szukają drobnej pomocy, jak i docieramy do osób poszkodowanych i chorych na całym terenie wydarzenia. Pomagamy pacjentom bezpiecznie dotrzeć do ambulansu jak i, jeśli to konieczne, przewozimy osoby potrzebujące pomocy specjalistycznej do najbliższego szpitala. Transport medyczny odbywa się szybko i komfortowo, z wykwalifikowanym ratownikiem. Nasze karetki są wyposażone w profesjonalny sprzęt medyczny. Jesteśmy gotowi na przyjęcie każdego pacjenta, w tym osób niepełnosprawnych. Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek ma inne potrzeby i jesteśmy gotowi na każdą ewentualność. Zadzwoń i sprawdź, jak możemy Ci pomóc w organizacji zaplecza medycznego Twojej imprezy masowej.

Zapytaj o ofertę

Zespół medyczny na Twoją imprezę masową


Specjalistyczny sprzęt
Nowoczesne karetki
Wykwalifikowani specjaliściKażde zapytanie wyceniamy indywidualnie. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo, wówczas bezpłatnie wycenimy usługę. Podczas tworzenia oferty i wyceny bierzemy pod uwagę specyfikę wydarzenia i indywidualne potrzeby klienta. Do każdej imprezy masowej podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i naszym priorytetem jest, żeby uczestnicy mieli zapewnioną właściwą i szybką doraźną pomoc medyczną oraz komfortowy i bezpieczny transport. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się zabezpieczeniem medycznym na najwyższym poziomie.